Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Měrový technik, Tachov

Pozice:
Měrový technik
Zaměstnavatel:
EUROSTYLE SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.
IČO:
09536817
Oblast (okres, kraj):
Tachov
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
45000
Popis práce:

Osobní schůzku je nutné předem telefonicky nebo emailem domluvit.
Náplň práce:
- Měření dílů pomocí 3D stroje , optického zařízení , základními měřícími pomůckami (mikrometr , vál.kalibry , koncové měrky , výškoměry , posuvné měřidla , odchylkoměry)
- Zpracování a vyhodnocení změřených dat - tvorba měrových protokolů
- Konzultace výsledků měření se zákazníkem popř. projektovým týmem
- Kalibrace měřících zařízení

Požadavky:
- SOU / SŠ - ideálně technického směru
- Praxe v oblasti měření dílů v automotive - 2 roky (ideálně)
- Znalost měření dílů na 3D stroje , optického zařízení , základními měřícími pomůckami (mikrometr , vál.kalibry , koncové měrky , výškoměry , posuvné měřidla , odchylkoměry)
- Vynikající orientace ve výkresové dokumentaci
- Komunikativní znalost AJ
- Řidičský průkaz skupiny B

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Marie Cerovská
Telefon:
725401483
Počet zobrazení inzerátu:
929×